4 BHK Apartment In Unitech Uniworld City , Sector 30 For Sale In Sector 30
Unitech Uniworld City , Sector 30 Unitech Uniworld City , Sector 30
Not under loan₹
₹6.5 Crores
₹23,214 per sq.ft.
₹3.73 Lacs/Month
Estimated EMI
2,800 sqft
Builtup

South
Facing
4 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking