2 BHK Flat In Lakshmi Park Building No 4 For Sale In Dombivli
64H3+3HQ, 90 Feet Rd, Thakurli, Chole Gaon, Dombivli, Maharashtra 421301
Not under loan₹
₹75 Lacs
₹8,242 per sq.ft.
₹42,985/Month
Estimated EMI
910 sqft
Builtup
1/8North-West