3 BHK Villa In Arambh Valley For Sale In Bhugaon, Bavdhan
oppsite jubli hills and khandoba mandir temple
Not under loan₹
₹1.23 Crores
₹4,112 per sq.ft.
₹70,496/Month
Estimated EMI
2,991 sqft
Builtup
1/29North