3 BHK Apartment In Suvidha Garnet For Sale In Matunga
Suvidha Garnet Suvidha Garnet, Mumbai, India
Not under loan₹
₹4.37 Crores
₹30,221 per sq.ft.
₹2.5 Lacs/Month
Estimated EMI
1,446 sqft
Builtup
1/5East