1 BHK Apartment In Sai Lake Residency For Sale In Thane West
Sai Lake Residency Thane West, Thane, Mumbai, Maharashtra 400601
Not under loan₹
₹69 Lacs
₹13,068 per sq.ft.
₹39,546/Month
Estimated EMI
528 sqft
Builtup
1/5North