2 BHK Flat In Shree Someshwar Apartment For Sale In Pimpri-chinchwad
PCMC Link Rd ,Near DOMINOS PIZZA
Not under loan₹
₹63 Lacs
₹7,627 per sq.ft.
₹36,108/Month
Estimated EMI
826 sqft
Builtup
1/5North-East