3 BHK House For Sale In Musheerabad
Independent House, Gemini colony, near Pochamma Temple Gemini Colony 500020
Under Loan₹
₹1.9 Crores
₹10,556 per sq.ft.
₹1.09 Lacs/Month
Estimated EMI
1,800 sqft
Builtup
1/28South