4+ BHK House For Sale In Uttam Nagar
Independent House, FQ6G+QF4, Unnamed Road, Uttam Nagar, Shivane, datta mandir
Not under loan₹
₹5 Crores
₹8,475 per sq.ft.
₹2.87 Lacs/Month
Estimated EMI
5,900 sqft
Apartment Type
12
Bathrooms
Bike and Car
Parking