2 BHK Apartment In Nexus Shubhkalash For Sale In Chikhali
Nexus Shubhkalash Vithal Nagar, Chikhali, Pimpri-Chinchwad, Pune, Maharashtra 411062
Not under loan₹
₹48 Lacs
₹6,341 per sq.ft.
₹27,510/Month
Estimated EMI
757 sqft