2 BHK Apartment In Alpine Regency, Jayanagar For Sale In Jayanagar
Alpine Regency, Jayanagar Jayanagar, Bengaluru, Karnataka 560011
Under Loan₹
₹1.75 Crores
₹13,462 per sq.ft.
₹1 Lacs/Month
Estimated EMI
1,300 sqft
Builtup
1/3North