2 BHK Flat In Bagh Lingampally Hig Og For Sale In Bagh Lingampally, New Nallakunta
hig ( og), opp hanuman temple
Not under loan₹
₹60 Lacs
₹6,122 per sq.ft.
₹34,388/Month
Estimated EMI
980 sqft
Builtup
1/20East