1 BHK Flat In Rajkamal Chs For Sale In Ghatkopar West
Shradhanand road near Hindu Sabha Hall
Not under loan₹
₹1.75 Crores
₹26,515 per sq.ft.
₹1 Lacs/Month
Estimated EMI
660 sqft
Builtup

North-East
Bathrooms
None
Parking