1 BHK Apartment In Sagar Mahal For Sale In Malabar Hill
Sagar Mahal Sagar Mahal, Krishanaraj Society, Walkeshwar, Malabar Hill, Mumbai, Maharashtra 400006, India
Not under loan₹
₹4 Crores
₹51,216 per sq.ft.
₹2.29 Lacs/Month
Estimated EMI
781 sqft
Builtup
1/5East